بازیابی چت های حذف شده تلگرام

چگونه چت های حذف شده تلگرام را بازیابی کنیم؟

 

تلگرام به امنیت حریم خصوصی قدرتمندی که به کاربرانش ارائه می دهد مشهور است. این امنیت به قدری خوب است که می تواند مانعی برای کاربرانی شود که به طور تصادفی تعدادی از پیام های خود را حذف کرده اند و نیاز دارند تا آنها را پس بگیرند. با اینکه هیچ ویژگی درون برنامه ای برای بازیابی پیام های حذف شده به دلیل ویژگی های امنیتی سطح بالای آنها وجود ندارد، اما امید خود را از دست ندهید.

هنوز هم ممکن است راه های دیگری برای دیدن پیام های خود برای آخرین بار وجود داشته باشد! بازیابی پیام های حذف شده کار ساده ای نیست زیرا حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربر از اولویت های تلگرام است. طوری که حتی خود کارکنان تلگرام هم نمی توانند پیام هایی که شما ارسال کرده اید را ببینند. همه اینها برای ایمنی حساب شما است. با این حال در ادامه همه روش هایی که برای بازیابی پیام های حذف شده در تلگرام وجود دارد را بررسی خواهیم کرد. قبل از ادامه مقاله به عرض می رسانیم که دانلود تلگرام نسخه جدید از سایت اپ ناب امکان پذیر است

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2023/07/recover-deleted-telegram-chats-cover.jpg

بازیابی چت های حذف شده تلگرام

 

* مراحل بازیابی چت های حذف شده در تلگرام

اگر به دنبال بازیابی پیام های حذف شده در تلگرام هستید، روش های مختلفی وجود دارد. یکی از روش های فوق العاده موثر، گرفتن خروجی از داده های شما با استفاده از نسخه دسکتاپ تلگرام است. اگرچه مکان یابی پیام های حذف شده در تلگرام ممکن است چالش برانگیز باشد، اما راهی برای انجام آن وجود دارد.

برای بازیابی پیام های حذف شده تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نسخه دسکتاپ تلگرام را در رایانه خود دانلود کنید.
2- وارد حساب کاربری خود شوید.
3- روی سه خط در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.
4- روی “Setting” کلیک کنید.
5- روی گزینه Advanced کلیک کنید.
6- “Export Telegram Data” را پیدا کرده و انتخاب کنید.
7- چت ها یا پیام های حذف شده ای را که می خواهید بازیابی کنید (به عنوان مثال، Personal chats، Bot chats، Private Groups) انتخاب کنید.
8- سپس روی «Export» کلیک کنید.

کار تمام است! اکنون به پیام های حذف شده که در پوشه های چت تعیین شده مرتب می شوند دسترسی خواهید.

یادتان باشد که بازیابی پیام های حذف شده با خروجی گرفتن داده ها همیشه جواب نمی دهد. به عنوان مثال، اگر هر دو طرف در یک چت متنی را حذف کنند، تلگرام قادر به بازیابی آن نخواهد بود. این پیام ها خارج از پایگاه داده هستند و واقعاً برای همیشه از بین رفته اند. همچنین باید در چت های گروهی که فقط مدیران می توانند محتوای چت را حذف کنند، باید راهی را انجام دهید. در این مورد، بهترین گزینه این است که با ادمین های گروه در تماس باشید و ببینید آیا آنها مایلند مراحل بالا را برای شما انجام دهند یا خیر!

 

بازیابی چت های حذف شده تلگرام

 

* روش های جایگزین برای مشاهده پیام های حذف شده

اگر کامپیوتر در دسترس ندارید که بتوانید تلگرام را روی آن دانلود کنید، راه حل های دیگری وجود دارد که می توانید امتحان کنید.
1- سعی کنید از برنامه های مرتبط استفاده کنید. برخی از شرکت ها برنامه هایی ایجاد کرده اند که قادر به بازیابی چت های حذف شده تلگرام هستند. بنابراین در ابتدا مطمئن شوید که به برنامه هایی که برای این کار دانلود می کنید، امن هستند.

2- با کسانی که با آن ها چت می کردید تماس بگیرید. آنها همچنان باید به متون حذف شده دسترسی داشته باشند. تا زمانی که آنها یک رایانه دارند، می توانند از روش خروجی گرفتن داده برای بازگرداندن پیام های شما و ارسال آنها به شما استفاده کنند.

3- از پیام های خود از قبل نسخه پشتیبان تهیه کنید. چندین برنامه وجود دارد که به طور خودکار از پیام های شما نسخه پشتیبان تهیه می کنند تا همیشه بتوانید آنها را ذخیره کنید. با استفاده از این برنامه ها حتی اگر پیام هایی را از تلگرام حذف کنید، نسخه کپی آن پیام ها در برنامه در دسترس خواهند بود.