امکان ایجاد گروه بدون نام در واتساپ

امکان ایجاد گروه بدون نام در واتساپ

 

واتساپ در حال اضافه کردن یک ویژگی جدید است که می تواند هنگام ایجاد یک گروه مفید باشد. همانطور که مارک زاکربرگ اخیراً از متا اعلام کرده است این ویژگی جدید به شما امکان می دهد گروه خود را بدون نیاز به نام گذاری ایجاد کنید. در این مقاله قصد داریم تابه جزئیات این موضوع بپردازیم.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2023/08/creating-a-group-without-a-name-in-whatsapp-cover.jpg

امکان ایجاد گروه بدون نام در واتساپ

واتساپ بزودی نامگذاری گروه را زمانی که شما در حال ساخت آن هستید اختیاری می کند. این می تواند کمک بزرگی باشد، به خصوص زمانی که نمی توانید نامی پیدا کنید. یا زمانی که به شدت به یک گروه نیاز دارید و نمی خواهید در زحمت پیدا کردن یک نام برای گروه باشید. با این حال، این ویژگی برای گروه هایی با حداکثر 6 نفر عضو در دسترس است. هنگامی که بخواهید یک گروه ایجاد کنید و فقط 6 نفر را اضافه کنید، بخش نام گروه اختیاری باقی می ماند. اما اگر افراد بیشتری عضو شوند، این گزینه اجباری می شود.

برای کسانی که نمی دانند، واتساپ به شما امکان می دهد تا 1024 عضو را به یک گروه اضافه کنید. اگر برای گروه خود نامی انتخاب نکنید، گروه به شکل متفاوتی برای همه ظاهر می شود. واتساپ می گوید که اگر در گروهی با افرادی که شما را به عنوان مخاطب ذخیره نکرده اند اضافه شوید، شماره تلفن شما در نام گروه ظاهر می شود. امکان ایجاد گروه های واتساپ بدون نام گذاری اکنون برای تمامی کاربران iOS و اندروید در دسترس است. اما اگر این امکان برای شما وجود ندارد، فقط صبر کنید تا به تدریج عرضه شود. به هرحال واتساپ اکنون به کاربران اندروید امکان می دهد گروهی بدون نام داشته باشند.


دانلود واتساپ