دانلود مجموعه دسترس پذیری اندروید Android Accessibility Suite 14.1.0.59

دانلود برنامه مجموعه دسترس پذیری اندروید با لینک مستقیم

 

Android Accessibility Suite یا برنامه مجموعه دسترس پذیری اندروید یک ابزار رسمی شرکت Google است که طراحی آن مخصوص کاربرانی است که مشکلات بینایی دارند، تا بتوانند به شیوه ای ساده تر و راحت تر با دستگاه اندروید خود کار کنند. پس از دانلود و نصب برنامه مجموعه دسترس پذیری اندروید، می توان آن را در تنظیمات گوشی که در ادامه به آن می پردازیم، فعال کرد. و این امکان را می دهد که مجموعه ای از ویژگی های ارائه شده را هرکسی که برای دیدن صفحه نمایش گوشی اندروید خود مشکل دارد، روشن کند. برای مثال، یکی از ویژگی ها به شما امکان می دهد تا به توضیحاتی درباره همه چیزهایی که روی صفحه لمس می کنید گوش دهید. فقط کافیست انگشت خود را روی هر قسمت بگذرانید تا توضیحات را بشنوید.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی ها عملکرد TalkBack است که به شما امکان می دهد گوشی خود را حتی بدون نگاه کردن به صفحه نمایش خود کنترل کنید. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا با استفاده از ژست های حرکتی گوشی خود را پیمایش کنید. حتی یک صفحه کلید بریل روی صفحه و بازخورد گفتاری به شما می دهد. شما همچنین می توانید عملکرد Select to Speak را تنظیم کنید که با کلیک بر روی آنچه می خواهید، متن را به طور خودکار بخواند. شما می توانید کارهایی مانند قفل کردن تلفن، کنترل میزان صدا و روشنایی، ثبت نماگرفت، و کارهای دیگر را با این برنامه به آسانی انجام دهید. هم اکنون برنامه مجموعه دسترس پذیری اندروید با لینک مستقیم از طریق دانلود باکس موجود در سایت اپ ناب قابل دسترسی است.

دانلود برنامه مجموعه دسترس پذیری اندروید با لینک مستقیم

دانلود مجموعه دسترس پذیری اندروید

 

برای فعالسازی مجموعه دسترس پذیری اندروید به ترتیب زیر اقدام کنید:
‏1- «تنظیمات» گوشی را باز کنید؛
‏2- «دسترس‌پذیری» را انتخاب کنید؛
‏3- «منوی دسترس‌پذیری»، «انتخاب برای شنیدن»، «دسترسی کلیدی»، یا TalkBack* را انتخاب کنید.
* برای TalkBack می توانید دو کلید میزان صدا را باهم فشار دهید و نگه دارید.

 

3/5 - (2 امتیاز)

تغییرات نسخه 14.1.0.59

* TalkBack 14.1 - AI-generated descriptions of images (English only) - Auto-scroll for braille display - Spell check for braille keyboard - New braille languages * Select to Speak - Support in most apps to read selected text aloud - Voice selection (available in Select to Speak settings)

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
  • آخرین آپدیت
    24 اسفند 1402
  • اندروید مورد نیاز
    8.0 و بالاتر
  • توسعه دهنده
    Google LLC
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!