دانلود Bravo Booster 1.5.1.1012 – بهینه ساز براوو بوستر برای اندروید

دانلود برنامه بهینه ساز Bravo Booster برای اندروید

 

Bravo Booster یک ابزار بهینه ساز است که عملکرد و کارایی دستگاه اندروید شما را افزایش می دهد. این برنامه با ابزارهای مختلفی از جمله بهینه ساز، پاک کننده، صرفه جویی در باتری، خنک کننده CPU و مدیر عکس مجهز شده است که به شما کمک می کند تا عملکرد تلفن خود را در طول زمان به طرز چشمگیری حفظ کنید.

به خاطر داشته باشید که برخی از ویژگی های آن به صورت رایگان در دسترس هستند در حالی که برخی دیگر دارای محدودیت پرداخت هستند. برنامه Bravo Booster می تواند جایگزین مناسبی برای iClean، MAX Booster و Smart Cleaner باشد. Bravo Booster می تواند تقریباً هر چیزی را که مربوط به عالی نگه داشتن عملکرد دستگاه هوشمند شما باشد ارائه دهد. این برنامه کم حجم می تواند به طور خودکار اسکن ها را انجام دهد و حافظه سیستم دستگاه شما، حافظه کش برنامه ها، فایل های ناخواسته و رم برنامه ها را به خوبی پاک کند که به نوبه خود می تواند مقداری فضای ذخیره سازی را آزاد کند و همچنین سرعت دستگاه شما را افزایش دهد.

دانلود Bravo Booster

برنامه براوو بوستر با یک لمس می تواند به طور موثر تلفن هوشمند شما را بهینه کند، بنابراین می تواند از تاخیر در بازی ها یا ویدیوهای شما جلوگیری کند. اگر موبایل شما به راحتی داغ می شود، ویژگی CPU Cooler این بهینه ساز بهترین راه حل است. این قدرت را دارد که با حذف برخی از برنامه های پرمصرف در حال اجرا و جلوگیری از گرمای بیش از حد، دمای تلفن شما را خنک کند. علاوه بر این، توانایی ذخیره و افزایش قدرت باتری دستگاه شما را دارد. با مانیتور هوشمند و تحلیلگر مصرفی که در اختیار شما قرار می دهد، باعث می شود در جریان جزییات مصرف باتری گوشی خود قرار بگیرید. تمام برنامه های پرمصرف باتری به موقع بسته می شوند تا مقداری از عمر باتری ذخیره شود.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2022/08/bravo-booster-cover.png

دانلود برنامه بهینه ساز Bravo Booster برای اندروید

 

برخی از ویژگی های برنامه بهینه ساز Bravo Booster:

تقویت کننده تلفن شگفت انگیز

ذخیره سازی و صرفه جویی در مصرف باتری

متخصص پاک کردن فایل های زائد

پاک کننده تصاویر

خنک کننده پردازنده

3/5 - (1 امتیاز)

تغییرات نسخه 1.5.1.1012

- تغییراتی اعلام نشده است!

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
لینک نسخه اصلی (توقف توسعه برنامه!)
  • آخرین آپدیت
    13 اسفند 1402
  • اندروید مورد نیاز
    5.0 و بالاتر
  • توسعه دهنده
    Bravo GmbH

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!