دانلود بازی سلطان تخم مرغ – Egg Farm Tycoon 0.2.5 اندروید

دانلود بازی سلطان تخم مرغ برای اندروید

 

بازی Egg Farm Tycoon به شما این شانس را می دهد تا بعنوان یک کارآفرین تازه کار در زمینه پرورش مرغ و تخم مرغ ایفای نقش کنید. شما در ابتدا با یک مزرعه کوچک و ساده شروع خواهید کرد. ماموریت شما، خرید جوجه، پرورش آنها و تولید تخم آنها است. سپس می توانید تخم مرغ ها راهی بازار کنید تا به درآمد تبدیل شوند. وقتی پول کافی جمع کردید، می توانید جوجه های جدیدی بخرید.

البته شما فقط جوجه نمی خرید، شما در یک تولیدی تخم مرغ سرمایه گذاری می کنید. یادتان باشد کیفیت مرغی که خریداری می کنید مستقیماً بر ارزش تخم مرغ هایی که تولید می کنند تأثیر می گذارد. همانطور که مزرعه شما رشد می کند و درآمد بیشتر و بیشتر می شود، زمان آن فرا می رسد تا یک امپراتوری بزرگ پروش مرغ و جوجه برای خود بسازید و به یک سلطان تخم مرغ تبدیل شوید!

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2023/07/egg-farm-tycoon-cover.png
دانلود بازی سلطان تخم مرغ

زمانی خواهد رسید که بدلیل مشغله فراوان نتوانید به تنهایی از پس کار ها برآیید. در این شرایط این امکان وجود دارد تا تعدادی کارگر را استخدام کنید که بار را از روی دوش شما بردارند. هرکدام از آن ها متعهد هستند که به مزرعه شما کمک کنند تا به بالاترین حد خود برسد. بازی Egg Farm Tycoon صرفاً به پرورش مرغ و تولید تخم مرغ محدود نمی شود.

شما می توانید از انواع ارتقاء ها برای بالابردن کیفیت جوجه ها استفاده کنید. شما همچنین می توانید روی کارگران خود سرمایه گذاری کنید و کارایی و بهره وری آنها را افزایش دهید. زیبایی بازی در عمق استراتژیک آن نهفته است. هر تصمیمی که می گیرید، از نوع مرغی که می‌خرید تا ارتقاهایی که روی آنها سرمایه گذاری می‌کنید، در بهره وری و سود آوری مزرعه شما تأثیر می گذارد. هم اکنون می توانید بازی سلطان تخم مرغ را با لینک مستقیم از سایت اپ ناب دانلود و نصب نمایید.

4.7/5 - (9 امتیاز)

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
  • آخرین آپدیت
    14 تیر 1402
  • اندروید مورد نیاز
    4.4 و بالاتر
  • توسعه دهنده
    Solid Games
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!