دانلود گهواره 5.602.1 با لینک مستقیم – برنامه تربیت کودک و بارداری اندروید

دانلود برنامه تربیت کودک و بارداری گهواره با لینک مستقیم برای اندروید

 

هیچ والدین کاملی وجود ندارد، اما همه والدین می توانند به اندازه کافی خوب باشند. برنامه گهواره، بعنوان یک مشاور تربیت کودک و بارداری، به والدین کمک می کند که به قدر کفایت خوب باشند. گهواره برای دوره بارداری و تربیت کودک تا شش سال آماده شده است و با ابزارهای مختلف خود در زمینه خواب ( لالایی کودکانه )، تغذیه ( مادر باردار و تغذیه کودک ) و بازی ( بازی کودکانه و اسباب بازی های مناسب هر سن ) و آلبوم رشد ( برای ثبت کامل رشد کودک ) و ابزارهای دیگر به مادران در دوره بارداری و تربیت کودک کمک می کند.

در برنامه گهواره بخش های مختلفی از جمله: پرس و جو، پیام مشاور هوشمند، ابزار بازی، تغذیه، خواب وجود دارد که در ادامه به شرح کدام از این بخش ها خواهیم پرداخت.

پرس و جو : در این بخش می توانید با والدینی که کودک همسن کودک شما دارند ارتباط برقرار کنید و یا اگر باردار هستید، با مادران باردار در ارتباط باشید. سوالات خود را از آنها بپرسید و به سوالات آنها پاسخ دهید. این سوالات می تواند در مورد بارداری ، تربیت کودک یا سلامت کودک باشد.

پیام مشاور هوشمند : به جای مطالعه مطالب متنوع و گوناگون در زمینه بارداری ، تربیت کودک ، بازی کودکانه ، روزانه پیام مشاور گهواره متناسب با سن دقیق کودک خود بخوانید. (این امکان ویژه کاربران گهواره پلاس است)

ابزار بازی : برای پرورش فرزندی شاد و سالم باید زبان او را متوجه شوید و بازی کودکانه متناسب با سن فرزند خود را بشناسید. در ابزار بازی گهواره شما می توانید با اسباب بازی های متناسب با رده سنی کودک آشنا شوید و با او بازی کودکانه انجام دهید.

دانلود برنامه تربیت کودک و بارداری گهواره با لینک مستقیم برای اندروید

دانلود گهواره با لینک مستقیم برای اندروید

تغذیه : این ابزار در مورد تغذیه مادر باردار و همچنین دستور غذاهای مناسب برای کودکان راهنمایی های کاملی دارد.

خواب : در ابزار خواب به کمک لالایی کودکانه، خوابی آرام را برای کودکتان فراهم کنید و با شنیدن مجموعه لالایی کودکانه خاطرات کودکی خود را زنده کنید. علاوه بر لالایی کودکانه می توانید اطلاعات کاملی در مورد خواب کودک خود مطالعه کنید.

چی طبیعیه ؟ چی خطرناکه ؟ حتما شده مساله ای در مورد تربیت کودک شما را نگران کند. یا در دوره بارداری بخواهید نکته ای را بدانید که برای سلامتی شما یا کودکتان خطرناک است یا خیر. این ابزارها به شما کمک می کند که نگرانی خود را در دوره بارداری و همینطور تربیت کودک برطرف کنید.

تمامی محتوی گهواره توسط تیم کارشناس خبره کودک تهیه شده است. شما می توانید با اطمینان برای تربیت کودک خود و در دوره بارداری از آنها استفاده کنید. هم اکنون می توانید بروزرسانی برنامه گهواره برای اندروید را با لینک مستقیم از اپ ناب دانلود و نصب نمایید.

4.7/5 - (7 امتیاز)

تغییرات نسخه 5.602.1

- اضافه شدن آلبوم خاطرات

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
  • آخرین آپدیت
    5 فروردین 1403
  • اندروید مورد نیاز
    5.0 و بالاتر
  • توسعه دهنده
    Gahvare Famliy
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!