دانلود برنامه هوش مصنوعی جمینی – برنامه Google Gemini 1.0.626720042

دانلود برنامه هوش مصنوعی گوگل جمینی با لینک مستقیم برای اندروید

 

Gemini – جمینی برنامه رسمی گوگل برای دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی است که قبلا با نام Bard شناخته می شد. این هوش مصنوعی می تواند محتوا را از ابتدا تولید کند، اطلاعات پیچیده را تجزیه و تحلیل و درک کند و استدلال های پیشرفته را انجام دهد. هوش مصنوعی جمینی چند وجهی است، به این معنی که می تواند انواع اطلاعات و قالب های مختلف را با هم ترکیب کند و در نتیجه درک عمیق تر و پیشرفته تری از هر موضوع معینی به دست آورد. به عنوان مثال، می تواند یک تصویر را تجزیه و تحلیل کند، سپس توصیفی از آن ایجاد کند.

Google Gemini کاربردهای بی شماری دارد. می توان از آن برای ایجاد محتوا یا تجزیه و تحلیل داده ها و همچنین برای اهداف آموزشی یا سرگرمی استفاده کرد. علاوه بر این، هوش مصنوعی جمینی می تواند به انواع سؤالات پاسخ دهد و همچنین با توجه به متنی که وارد می کنید محتوا تولید کند. به عنوان مثال، می توانید یک ایمیل، یک شعر، یک اسکریپت یا حتی تصاویر تولید کنید که همگی بر اساس هوش مصنوعی هستند.

دانلود برنامه هوش مصنوعی گوگل جمینی با لینک مستقیم برای اندروید

برنامه هوش مصنوعی گوگل جمینی

 

همچنین می توانید متن را به طور دقیق و طبیعی ترجمه کنید، سفرهایی را برنامه ریزی کنید که در آن همه مناظر را ببینید، برای مصاحبه های شغلی آماده شوید و رویکردها و ایده‌های جدید مرتبط با هر مشکلی را پیدا کنید. ویژگی فوق العاده دیگر هوش مصنوعی گوگل جمینی، که قطعا می تواند برای برنامه نویسان جالب باشد، این است که قادر به تصحیح خطاهای کدهای برنامه نویسی است. اگر برای ایجاد کد برای یک کار خاص به کمک نیاز دارید، فقط از Gemini بخواهید آن را برای شما تولید کند یا دستورالعمل هایی را برای آنچه می خواهید انجام دهید به شما ارائه دهد. بنا بر این دیگر لازم نیست که مجبور باشیدساعت ها راهنماهای مختلف را جستجو کنید. در عوض، Gemini می تواند به شما کمک کند تا در عرض چند ثانیه پاسخ سوال خود را در زمینه برنامه نویسی پیدا کنید.

به عنوان یک دستیار شخصی، Gemini می تواند با سازماندهی برنامه و لیست کارهای خود به شما کمک کند زندگی روزمره خود را ساده کنید. می توانید رویدادهای مهم را از طریق Gemini به تقویم خود اضافه کنید، همچنین یادآوری را تنظیم و دریافت کنید. Gemin همچنین دارای یک طرح ممتاز است که یک مدل هوش مصنوعی پیشرفته تر را برای نتایج بهتر ارائه می دهد که شامل اشتراک Google One نیز می شود. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که برای استفاده از Gemini، باید برنامه Google را نصب کنید. ما در سایت اپ ناب لینک دانلود مستقیم برنامه هوش مصنوعی جمینی را برای نصب روی گوشی اندروید در اختیار شما کاربران عزیز قرار دادیم.

4.2/5 - (6 امتیاز)

تغییرات نسخه 1.0.626720042

* The Gemini app is now available in English, Spanish, French, Portuguese, Chinese, Japanese, Korean and more.

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
 • آخرین آپدیت
  13 اردیبهشت 1403
 • اندروید مورد نیاز
  10.0 و بالاتر
 • نیازمند اینترنت
  بله
 • توسعه دهنده
  Google LLC
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!