دانلود برنامه بازی های گوگل پلی با لینک مستقیم 2024.03.50149

دانلود نسخه جدید برنامه بازی های گوگل پلی با لینک مستقیم برای اندروید

 

Google Play Games شبکه اجتماعی گوگل برای بازی ها و شبیه به مرکز بازی محبوب اپل است. در واقع این برنامه یک داشبورد برای بازی های دستگاه اندروید شماست. دلیل اینکه ما آن را داشبورد می نامیم این است که همه بازی های شما را در یک مکان به شما نشان می دهد. به لطف برنامه بازی های گوگل پلی، گیمر ها می توانند بازی های جدیدی را پیدا کنند که با علایق آن ها مطابقت دارد، به راحتی با دوستان خود بازی کنند، در مسابقات چند نفره شرکت کنند و فهرستی از تمام دستاورد هایی که در هر بازی کسب نموده اند را در دستگاه خود حفظ کنند.

همانطور که انتظار می رود، رابط کاربری Google Play Games با سبک کلی بقیه برنامه های Google هماهنگ است و همه ویژگی هایی را که نیاز دارید را در یک مکان ارائه می‌دهد. در این برنامه بخشی به نام بازی فوری وجود دارد که می توانید بازی های فوری را بدون دانلود یا نصب اجرا کنید. فقط کلیک کنید و بازی کنید. کاربران می توانند با یک لمس ساده بازی های داخل گوگل پلی را در صفحه اصلی بازی کنند.

دانلود برنامه بازی های گوگل پلی با لینک مستقیم

همچنین بخشی بعنوان بازی های پیشنهادی از بازی های Google Play با توجه به ژانر و موضوع آنها قرار دارد. شما می توانید بازی های پازل سرگرم کننده را به راحتی در کنار بازی های ماجراجویی و ورزشی پیدا کنید. در بخش کتابخانه نیز می توانید همه بازی هایی که قبلاً بازی کرده و دانلود کرده اید بعلاوه تمام بازی هایی که در حال حاضر روی دستگاه شما نصب هستند به همراه بازی هایی که حذف کرده اید را پیدا کنید. همچنین در بخش هاب، تمام پیشرفت بازی شما را برای بازی های مختلف نشان می دهد. در این بخش، کاربران می توانند آخرین آپدیت های بازی را از سایر بازیکنان و توسعه دهندگان مشاهده کنند.

تمام ویدیو های مرتبط و جوایز بازی های اخیر شما را در خود جای می دهد. در برنامه Google Play Games قادر خواهید بود تا برای خود پروفایل بسازید. در بخش پروفایل همه دستاوردهای اخیر بازی‌ های شما در برنامه بازی های گوگل پلی فهرست می شوند. کاربران می توانند نوار پیشرفت خود را مشاهده کنند. این نشان می دهد که به چه تعداد امتیاز برای پیشرفت نیاز دارید و به چه چیزی خواهید رسید. هم اکنون نسخه جدید برنامه بازی های گوگل پلی با لینک مستقیم در سایت اپ ناب جهت دانلود و نصب رودی دستگاه اندروید در دسترس است.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2022/11/google-play-games-cover.png

دانلود برنامه بازی های گوگل پلی با لینک مستقیم

 

امکانات ابزار Google Play Games برای اندروید:

 • امکان جستجوی جدیدترین بازی ها
 • دسترسی سریع تر به بازی ها
 • امکان پیوستن به بازی های آنلاین
 • امکان ایجاد پروفایل کاربری مخصوص خود
 • نمایش امتیازات شما و دیگران در بازی ها
 • امکان ضبط دستاورد های بازی
 • ذخیره خودکار بازی ها
3.9/5 - (7 امتیاز)

تغییرات نسخه 2024.03.50149

- تغییراتی اعلام نشده است!

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
لینک نسخه اصلی برای اندروید 4.4+
لینک نسخه اصلی برای اندروید 11+
 • آخرین آپدیت
  31 اردیبهشت 1403
 • اندروید مورد نیاز
  4.4 و بالاتر
 • توسعه دهنده
  Google LLC
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!