دانلود گوگل ویس با لینک مستقیم Google Voice 2023.01.23 اندروید

دانلود برنامه گوگل ویس با لینک مستقیم برای اندروید

 

Google Voice گوگل ویس یک ابزار ارتباطی Google است که از آن می توانید برای برقراری تماس و ارسال پیامک به مخاطبین اصلی خود استفاده کنید. به لطف پروتکل VoIP، تنها چیزی که نیاز دارید یک اتصال اینترنتی است تا بتوانید به روشی سریع، ایمن و ساده چت کنید و تماس بگیرید.

البته لازم به ذکر است که برای استفاده از گوگل ویس باید اشتراک یکی از طرح های موجود را بگیرید. سپس، به شما اجازه داده می شود که با تعداد خاصی از کاربران تماس بگیرید یا از مکان های مختلف ارتباط برقرار کنید، همه اینها بستگی به طرحی است که قبلاً انتخاب کردید دارد. رابط کاربری Google Voice بسیار ساده است، از منوی اصلی، شما می توانیم به روش ارتباطی که ترجیح می دهید دسترسی داشته باشید. در این قسمت، همچنین می توانید فهرستی از مخاطبینی را که هر زمان که نیاز داشته باشید، با آنها تماس بگیرید. به همین ترتیب، این ابزار لیستی از افرادی که بیشتر با آنها صحبت می کنید را نشان می دهد و بنابراین در زمان جستجوی شما صرفه جویی می شود.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2023/02/google-voice-cover.jpg

دانلود گوگل ویس با لینک مستقیم

 

تماس ها، پیام های متنی و پست های صوتی ذخیره می شوند و از آنها پشتیبان تهیه می شود تا جستجو در سابقه خود را برای شما آسان کند. باید به این نکته توجه کنید که Google Voice فعلا فقط در ایالات متحده در دسترس است! هم اکنون نسخه جدید برنامه گوگل ویس با لینک مستقیم جهت دانلود و نصب برای اندروید در سایت اپ ناب موجود می باشد.

3/5 - (2 امتیاز)

دانلود باکس

Download Center
  • آخرین آپدیت
    15 بهمن 1401
  • اندروید مورد نیاز
    8.0 و بالاتر
  • توسعه دهنده
    Google LLC

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!