دانلود هم درس 5.0.1 با لینک مستقیم برای اندروید

دانلود نسخه جدید برنامه هم درس با لینک مستقیم برای اندروید

 

هم درس یک برنامه آموزشی هوشمند مبتنی بر تمرین تراز است که سطح یادگیری دانش آموزان را مورد ارزیابی قرار می دهد. هم درس با بهره گیری از انبوهی از سوالات که اطلاعات تمام مباحث درسی را شامل می شوند و طبقه بندی آن ها بر اساس سطح دشواری هستند، نقاط قوت و ضعف دانش ‎‌آموزان را تشخیص و به آن ها نشان می هد.

برنامه هم درس پس از تشخیص سطح علمی هر دانش آموز با ارائه یک برنامه دقیق تمرین دهی، با توجه به ظرفیت یادگیری هر دانش آموز، به او کمک می کند تا نقاط ضعف خود را پوشش بدهد و از تکرار اشتباهات خود در طی سال های تحصیلی بپرهیزد. برنامه هم درس دارای مزایایی از جمله مدیریت زمان و ثبت برنامه مطالعاتی هر دانش آموز است. دانش آموزان می توانند ابتدا هدف گذاری کنند و سپس زمان های مطالعه خود را ثبت و همچنین برنامه مطالعاتی خود را با سایر دانش آموزان مقایسه کنند.

دانلود نسخه جدید برنامه هم درس با لینک مستقیم برای اندروید

دانلود هم درس

 

محصلان با پاسخ به سوالات طبقه بندی شده، این امکان را در اختیار هم درس قرار می دهند تا نقاط ضعف شان را در مباحث مختلف پیدا کند و مسیر درست را به آن ها نشان بدهد. همزمان با پیشرفت در مسیر موفقیت، دانش آموزان می توانند در لیگ رقابتی هم درس نیز شرکت کنند تا توانایی های خود را به چالش بکشند و در ازای کسب موفقیت، جایزه ببرند! هم اکنون می توانید نسخه جدید برنامه هم درس محصول Taraz Group را با لینک مستقیم از اپ ناب دانلود و روی دستگاه اندروید خود نصب کنید.

3.8/5 - (5 امتیاز)

تغییرات نسخه 5.0.1

- اضافه شدن امکانات جدید در بخش یادگیری ‏- بهبود رابط کاربری و رفع ایرادات گزارش شده

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
  • آخرین آپدیت
    23 خرداد 1403
  • اندروید مورد نیاز
    5.0 و بالاتر
  • توسعه دهنده
    Taraz Group

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!