دانلود بازی پاندا کوچولو پلیس Little Panda Policeman 9.78.00.01

دانلود بازی پاندا کوچولو پلیس با لینک مستقیم برای اندروید

 

Little Panda Policeman یکی دیگر از بازی های استودیو بازی ساز Babybus با بازی پاندا کوچولو محبوب اما در شغل دیگری است! این بار، شما باید به پاندا کوچولو کمک کنید تا کار خود را به عنوان یک پلیس انجام دهد. این بازی یک پاسگاه پلیس را شبیه سازی می کند، که شما در آن به عنوان یک افسر پلیس به انواع مختلف پرونده از ساده تا راز آلود رسیدگی می کنید.

گیم پلی بازی پاندا کوچولو پلیس به اینگونه است که شما در پاسگاه پلیس منتظر تماس های تلفنی حیواناتی هستید که به کمک نیاز دارند. هنگامی که تماس تلفنی دریافت می کنید، با توجه به موقعیت پیش رو باید لباس فرم مناسب بپوشید. سپس نوبت به انجام کار می رسد. وظایف نیز بر اساس ماموریت ها مختلف، با هم فرق دارد. برای مثال اگر شخصی کلیدی را گم کرد، برای پیدا کردن کلید، یک پازل باید یک بازی معمایی را انجام دهید. یا اگر از کسی سرقت شد، شما راه خود را در یک مسیر پر از موانع برای دستگیری دزد طی خواهید کرد. و به همین ترتیب، وظایف را تا زمانی که روز تمام شود باید ادامه دهید.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2023/05/little-panda-policeman-cover.png

دانلود بازی پاندا کوچولو پلیس

 

علاوه بر این شما نقش های مختلف پلیس مانند پلیس جنایی، پلیس گشتی، پلیس ویژه، پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس امنیت را اجرا خواهید کرد. سایر بازی های استودیو Babybus، بازی پاندا کوچولو پلیس نیز دارای گرافیکی قابل ستایش، رنگارنگ و پویا با کاراکترهای گوناگون است که می توانند هر کسی را جذب کنند. نسخه جدید بازی شبیه ساز پاندا کوچولو پلیس برای نصب و دانلود روی دستگاه اندروید، با لینک مستقیم از طریق دانلود باکس موجود در سایت اپ ناب در دسترس شماست.

4.7/5 - (3 امتیاز)

تغییرات نسخه 9.78.00.01

- تغییراتی اعلام نشده است!

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
 • آخرین آپدیت
  16 فروردین 1403
 • اندروید مورد نیاز
  5.0 و بالاتر
 • نیازمند اینترنت
  خیر
 • توسعه دهنده
  BabyBus
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!