دانلود رایتل من با لینک مستقیم – برنامه MyRightel 14.3.14 برای اندروید

دانلود نسخه جدید رایتل من با لینک مستقیم برای اندروید

 

شما با استفاده از برنامه خدمات سیمکارت رایتل من قادر خواهید بود تا بسیاری از امور مربوط به سیمکارت مانند خرید بسته، شارژ عادی و شورانگیز، مشاهده و پرداخت صورتحساب، مدیریت سیمکارت‌های تحت مالکیت خود، مدیریت مصرف بسته های اینترنتی، بهره مندی از فرصت های ارغوانی، جوایز روزهای رایتلی و بسته های ویژه اپلیکیشن، درخواست دریافت صورت ریز‌ارتباطات و … را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید.
برخی از قابلیت های برنامه رایتل من بشرح زیر است:
مشاهده گزارش مانده بسته : با انتخاب این گزینه، صفحه ای حاوی اطلاعات مربوط به بسته های فعال سیمکارت نمایش داده می‌شود.
خرید بسته : در این بخش پیشنها های متنوعی به مشترکین ارائه می‌شود تا بتوانند از میان آنها بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود داشته باشند.
شارژ عادی: مشترکین سیمکارت های اعتباری و دیتا می توانند با استفاده از شارژ عادی، سیمکارت خود را بهصورت مستقیم شارژ کنند.
شارژ شورانگیز: مشترکین سیمکارت های دیتا و اعتباری می توانند با استفاده از شارژ شورانگیز رایتل، شارژ بیشتر دریافت کنند.
پرداخت صورت حساب ( میان دوره / پایان دوره) : مشترکین سیم کارت دائمی می توانند صورتحساب میان دوره / پایان دوره خود را مشاهده و پرداخت کنند.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2022/11/myrightel-cover.jpg

دانلود نسخه جدید رایتل من با لینک مستقیم

سرویس های من : با انتخاب گزینه سرویس های من، می توانید سرویس مورد نظر خود مانند تماس های از دست رفته، راینواز، رومینگ بین الملل، کنفرانس تلفنی، انتظار تماس، حفظ تماس فعلی و غیره را فعال / غیرفعال کنید.
روز‌های رایتلی : شما می توانید یک روز در هفته از طریق اپلیکیشن رایتل من، یک بسته اینترنت تا 30 گیگابایت یا یک بسته مکالمه جذاب هدیه بگیرید. این هدایا به صورت تصادفی اختصاص داده می شوند و مهلت استفاده از تمامی بسته ها 24 ساعت است.
فرصت‌های ارغوانی : رایتل در راستای قدردانی از مشتریان وفادار خود و ارج نهادن به آن ها، با همکاری شرکت های بزرگ و توانمند، هدایای جذاب و شگفت انگیز ارائه می‌دهد.
مدیریت سیمکارت : با ورود به قسمت مدیریت سیمکارت، انجام عملیاتی از قبیل ریز ارتباطات، مشاهده و ویرایش اطلاعات سیمکارت‌ها، تبدیل سیمکارت، مجوز ترابرد، درخواست مسدودی سیمکارت و غیره به آسانی امکان پذیر است. شما هم اکنون می توانید بروزرسانی جدید برنامه رایتل را با لینک مستقیم از اپ ناب دانلود و روی دستگاه اندروید خود نصب نمایید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

تغییرات نسخه 14.3.14

- اضافه شدن بسته های هواداری استقلال - رفع برخی از مشکلات برنامه

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
 • آخرین آپدیت
  3 آذر 1402
 • اندروید مورد نیاز
  6.0 و بالاتر
 • نیازمند اینترنت
  بله
 • توسعه دهنده
  Rightel
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!