دانلود قفل همه کاره – Smart AppLock 7.9.34 برای اندروید

دانلود برنامه قفل همه کاره جدید برای اندروید

 

امروزه، گوشی های هوشمند دارای اطلاعات مهم زیادی در رابطه با روابط شخصی، کسب و کار و سایر آیتم های خصوصی افراد هستند. بنابراین طبیعی است که شما بخواهید روشی امن برای محافظت از اطلاعات حساس خود داشته باشید. برنامه قفل همه کاره Smart AppLock با ارائه ویژگی های ساده و کاربردی، هر زمان که نیاز به محافظت از برنامه ها و اطلاعات شخصی خود را احساس کنید، مفید خواهد بود.

برنامه Smart AppLock مجموعه ای از ابزارهای مختلف را برای قفل کردن برنامه های خود از جمله پیامک، تماس، گالری و غیره و همچنین جلوگیری از دسترسی مزاحمان به برنامه ها بدون اینکه آنها بدانند را ارائه می دهد. شما با برنامه قفل همه کاره می توانید از انواع قفل ها ازجمله قفل چهره، قفل الگو، رمز عبور، اثر انگشت و همچنین از سایر ویژگی های هوشمند و مفید استفاده کنید. شما می توانید چندین رمز عبور و الگو را برای برنامه های خود فعال کنید یا در هر یک از آنها رمزهای مختلفی داشته باشید. بنابراین به راحتی می توانید انواع مکانیزم های قفل را در همه برنامه های موجود در گوشی خود را فعال کنید تا دیگران نتوانند آنها را باز کنند.

دانلود قفل همه کاره

همچنین این امکان وجود دارد که گزینه محدودیت تلاش برای باز کردن قفل را جهت جلوگیری از تلاش مداوم دیگران برای باز کردن قفل در گوشی خود فعال کنید. ایجاد محدودیت پس از تعداد مشخص تلاش برای باز کردن قفل بستگی به تصمیم خودتان دارد. شما حتی می توانید قفل جعلی را فعال کنید تا دیگران حتی متوجه قفل بودن برنامه ها نشوند. به این منظور یک پنجره خطای جعلی به مزاحمان در زمانی که می خواهند برنامه خاصی را باز کنند نمایش داده می شود. 

ویژگی مفید دیگر برنامه قفل همه کاره برای زمانی است که ممکن است گوشی شما برای دقایقی در دسترس شما نباشد. در این مواقع شما می توانید به برنامه اجازه دسترسی به دوربین گوشی خود را بدهید تا از کسانی که سعی در باز کردن قفل گوشی شما داشتند، بدون اینکه آنها متوجه شوند عکس بگیرد. برای اینکه دیگران متوجه نشوند که شما از این برنامه استفاده می کنید، می توانید اعلان های برنامه ها را در نوار اعلان مسدود کنید تا دیگران نتوانند از وجود این برنامه اطلاعی نداشته باشند.

برنامه قفل همه کاره Smart AppLock حتی قابلیت قفل تماس را نیز ارائه می دهد. این ویژگی برای زمانی که شما از گوشی خود دور هستید و تماس های مهمی دارید که نمی خواهید دیگران آن ها را بدانند، فوق العاده است. از ویژگی های جانبی دیگر این برنامه می توان به تغییر حالت قفل ها، تغییر پس زمینه و بطور کلی سفارشی سازی و تزیین تم صفحه قفل اشاره کرد.

دانلود Smart AppLock برای اندروید

باید یاد آور شویم که Smart AppLock یکی از محبوب ترین برنامه های قفل است که بیش از 50 میلیون بار از طریق گوگل پلی توسط کاربران از سرتاسر جهان دانلود شده است. هم اکنون می توانید برنامه قفل همه کاره را با لینک مستقیم از سایت اپ ناب دانلود و روی گوشی اندروید خود نصب نمایید. لازم به ذکر است ما در سایت اپ ناب برنامه بسیار مشهور AppLock را نیز قرار دادیم که پیشنهاد می کنیم آن را هم امتحان کنید.

دانلود برنامه قفل همه کاره جدید برای اندروید

دانلود قفل همه کاره

 

ویژگی های برنامه قفل همه کاره برای اندروید:

 • قفل برنامه ها با استفاده از پسورد، الگو و اثر انگشت
 • عکسبرداری مخفیانه از فرد مزاحم
 • نمایش پیام جعلی فورس کلوز بجای درخواست پسورد
 • انتخاب پسورد جداگانه برای هر برنامه
 • امکان قفل کردن نور صفحه نمایش و چرخش صفحه
 • قابلیت قفل کردن تماس های دریافتی
 • امکان قفل کردن دیتای اینترنت
 • سفارشی سازی و تزیین صفحه قفل
 • تنظیم قفل برای قفل شدن در یک زمان مشخص
5/5 - (2 امتیاز)

تغییرات نسخه 7.9.34

- تغییراتی اعلام نشده است!

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
 • آخرین آپدیت
  24 اسفند 1402
 • اندروید مورد نیاز
  4.1 و بالاتر
 • توسعه دهنده
  SpSoft
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!