دانلود The Superhero League 1.49 – بازی لیگ ابر قهرمان اندروید

دانلود بازی The Superhero League جدید با لینک مستقیم برای اندروید

 

The Superhero League – لیگ ابر قهرمان نوع جدید از یک بازی پازلی است که در آن شما به عنوان یک ابر قهرمان، توانایی به حرکت درآوردن اشیاء با قدرت ذهن خود را دارید. بیگانگان شرور می خواهند دنیا را تصاحب کنند و فقط یک ابر قهرمان می تواند آنها را سرنگون کند و دنیا را نجات دهد. هدف شما نابودی دشمنان اخمو با لباس کت و شلوار است.

گاهی اوقات، شما باید هدف را مستقیماً با منفجر کردن یا کوبیدن آن به زمین یا اشیاء دیگر تا زمانی که چیزی از آن باقی نماند، نابود کنید. در برخی مراحل دیگر، اشیایی را در اختیار خواهید داشت که می توانید از آنها برای نابودی هدف خود استفاده کنید. می توانید دشمنان خود را بلند کنید، بسوزانید و حتی منجمد کنید. همچنین مراحلی وجود دارد که در آنها با ابر قهرمان دیگری که توسط دشمن کنترل می شود مبارزه می کنید. این ابرقهرمان از قدرت های شما مصون است، یعنی شما نمی توانید او را با ذهن خود حرکت دهید، اما می توانید مثلاً یک جعبه را روی سر او بیندازید، بنابراین باید او را از این طریق شکست دهید.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2023/05/the-superhero-league-cover.png

دانلود The Superhero League

 

ممکن است شرایطی پیش بیاید که مجبور شوید دشمن را بکشید و همزمان از غیرنظامیان نیز محافظت کنید. در کل بسیاری از دشمنان و مراحل مختلف برای شما وجود دارد که باید با هوش و ذکاوت خود از آن ها عبور کنید. برای پیشرفت در بازی The Superhero League باید با وظایف و چالش های مختلف روبرو شوید. باز کردن قفل کاراکترهای مختلف، که هر کدام با مجموعه ای از مهارت های خاص خود، شرایط آسان تری را برای تکمیل مراحل در اختیارتان قرار می دهد.

کنترل اشیاء و افراد نیز بسیار ساده هستند. روی شی یا شخصی که می خواهید با ذهن خود حرکت دهید لمس کنید، سپس با حرکت انگشت خود روی صفحه، آن را حرکت دهید. بازی The Superhero League یکی از محبوب ترین بازی های پازلی است که توسعه آن بر عهده تیم بازیساز Lion Studios است که تاکنون توانست بیش از 50 میلیون دانلود را در گوگل پلی ثبت کند. هم اکنون می توانید نسخه جدید بازی The Superhero League را با لینک مستقیم از سایت اپ ناب دانلود و روی دستگاه اندروید خود نصب نمایید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

تغییرات نسخه 1.49

- Bug fixes

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
 • آخرین آپدیت
  16 فروردین 1403
 • اندروید مورد نیاز
  5.0 و بالاتر
 • نیازمند اینترنت
  خیر
 • توسعه دهنده
  Lion Studios
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!