دانلود پیام رسان twinme 21.5 با لینک مستقیم برای اندروید

دانلود پیام رسان twinme با لینک مستقیم برای اندروید

لینک دانلود بنا به دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه حذف شد!!!

 

twinme یک اپلیکیشن پیام رسان فوری، امن و با امکان تماس صوتی و تصویری با کیفیت بالا است که از حریم خصوصی شما محافظت می کند و امکان کنترل کامل بر هر یک از روابط و محتواهایتان را به شما می دهد. twinme در مورد هیچ یک از داده های شخصی شما سؤال نمی کند و آنها را ذخیره نکرده یا از آنها استفاده نمی کند. برای استفاده از twinme نیازی به اشتراک و ارائه اطلاعات شخصی ندارید. twinme تنها اپلیکیشن پیام رسان است که از شماره تلفن (آدرس ایمیل و یا شناسه شبکه اجتماعی) شما استفاده نمی کند و در دفترچه تلفن شما تجسس نمی کند تا به شماره تلفن مخاطبین و سایر اطلاعات خصوصی شما دسترسی یابد.

پیام رسان twinme برای ارائه بالاترین کیفیت صدا و تصویر ممکن در تماس های صوتی و تصویری از پیشرفته ترین کدکها و پروتکلهای چند رسانه ای فوری که با پیکربندی دستگاه و نوسانات شبکه سازگار میشوند استفاده می کنند. می توانید به دلخواه اطلاعات خود را برای هر یک از مخاطبین twinme خود به صورت جداگانه به نمایش بگذارید: نام و تصویر خود که هر لحظه بخواهید می توانید آن را تغییر دهید. همچنین قادر خواهید بود نحوه دسترسی (یا عدم دسترسی) هر یک از مخاطبین خود به شما را کنترل کنید.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2022/11/twinme-cover.png

دانلود پیام رسان twinme

از آنجایی که اطلاعات تماس شما برای هر یک از مخاطبین شما شخصی است، نمی توان آن را به هیچ شخص دیگری انتقال داد و یا آن را مورد استفاده قرار داد. چه با یک دوست نزدیک یا یک فرد کاملاً غریبه در تعامل باشید٬ کنترل کامل در دست شماست. اگر نمی خواهید به یک ارتباط ادامه دهید، کافیست آن را از لیست تماس twinme خود حذف کنید و او دیگر نمی تواند به شما دسترسی داشته باشد. با twinme هیچ گونه تماس ناخواسته، مزاحمت و پیام اسپم امکانپذیر نیست.

این پیام رسان برای کودکان بسیار ایده آل است زیرا به شما کمک می کند تا تبلت یا گوشی اندروید را به یک دستگاه ارتباطی امن برای کودکان تبدیل کنید. بدون شماره تلفن، افراد ناشناس نمی توانند کودک یا خط کودک شما را شناسایی کنند. تنها مخاطبین مجاز کسانی هستند که به صورت شخصی (خانواده و دوستان) با فرد ملاقات می کنند و می توانند با استفاده از دستگاه خود از twincode (کد QR) پروفایل کودک شما عکس بگیرند. با twinme خیال والدین راحت است و بچه ها می توانند با آسودگی خاطر از این شبکه  اجتماعی بزرگسالان لذت ببرند.

4.5/5 - (10 امتیاز)

تغییرات نسخه 21.5

- You can now select multiple messages from a conversation to perform actions. - The premium version allows you to transfer an on-going voice/video call from a mobile to a PC, stream music during calls, launch group calls, publish from the calls tab, QR codes allowing guests to call you without installing the application (click-to-call). - Various improvements and bug fixes. - In case of unexpected behavior, "zap" the app in order to refresh its state.

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
 • آخرین آپدیت
  16 دی 1402
 • اندروید مورد نیاز
  4.4 و بالاتر
 • نیازمند اینترنت
  بله
 • توسعه دهنده
  twinlife
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!