دانلود بازی قهرمان فوتبال – World Soccer Champs 8.1.1 برای اندروید

دانلود بازی قهرمان فوتبال با لینک مستقیم برای اندروید

 

World Soccer Champs یک بازی ورزشی سرگرم کننده و هیجان انگیز است که در آن شما می توانید یک تیم قدرتمند با بهترین ها بسازید و در لیگ های واقعی در سراسر جهان شرکت کنید. ارائه بسیاری از عملکردها و ویژگی های پیشرفته به شما اجازه می دهد تا کل تیم را به طور موثر مدیریت کنید. سیستم کنترل در بازی قهرمان فوتبال جهت ارائه بهترین تجربه به بازیکنان، نمی تواند ساده تر از این باشد.

روی بازیکنی ضربه بزنید تا توپ را به او پاس دهید، یا روی قسمت خالی زمین ضربه بزنید تا در آن جهت بدوید. برای شوت کردن، کافی است انگشت خود را به سمت هدف بکشید. و زمانی که توپ را ندارید، می توانید انگشت خود را برای تکل بکشید. شما همچنین می توانید تکنیک های منحصر به فرد ستاره های فوتبال را با ترکیب حرکت و مکانیسم کنترل انجام دهید. هر یک از اعضای باشگاه دارای آمار و توانایی های منحصر به فرد بسیاری است که برای موقعیت های مختلف مناسب است. البته، شما می توانید همه چیز را سفارشی کنید. حتی تاکتیک ها را با ترکیب ها برای مقابله با انواع رقبا به کار بگیرید.

دانلود بازی World Soccer Champs

با کسب پیروزی باشگاه به تدریج گسترش می یابد و شما ایده های بیشتری برای توسعه همه اعضا در اختیار خواهید داشت. برای مثال می توانید امکانات بیشتری را فراهم کنید یا مناطق جدید بیشتری بسازند تا هر عضو روحیه یا اثر تمرینی بهتری داشته باشد. حتی این امکان وجود دارد تا به جذب بازیکنان مستعد و همچنین ستاره های فوتبال اقدام کنید که البته برای این کار باید پول کافی داشته باشید. اگرچه که بازی World Soccer Champs مجوزهای رسمی داخلی ندارد، اما می توانید این نوع محتوا را مستقیماً از خود بازی دانلود کنید. که این به شما امکان می دهد با تمام تیم ها و بازیکنان واقعی که می شناسید از سراسر جهان بازی کنید.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2023/07/world-soccer-champs-cover.jpg

دانلود بازی قهرمان فوتبال

 

ویژگی های بازی بازی قهرمان فوتبال برای اندروید:

 • گیم پلی نوآورانه، چالش برانگیز با حریفان هوشمند
 • وجود بیش از 200 لیگ و جام از سراسر جهان
 • قابلیت دانلود نام واقعی بازیکنان از داخل بازی
 • وجود بیش از 36000 بازیکن و بیش از 3400 باشگاه
 • مشاهده تابلوهای امتیازات Google Play
 • دارای مکانیزم کنترل آسان
5/5 - (1 امتیاز)

تغییرات نسخه 8.1.1

* v8.1.1: - Several bug fixes. * v8.1: - Leagues updated for the 2023/24 season in Europe, North America, Asia and Oceania. Club kits updated for the new season. - Brand new tactics were added (3-2-3-2, 3-2-4-1, 3-3-1-3, 4-2-3-1), and several other were updated (3-4-3, 3-5-2, 4-3-3, 4-4-2, 5-3-2) - Save your favorite goal replays and watch them later. - Tackling may now damage the pitch. - CPU transfers logic improved and player evolution increased on CPU teams. - Ukranian language added.

دانلود باکس

Download Center
 • آخرین آپدیت
  19 شهریور 1402
 • اندروید مورد نیاز
  5.1 و بالاتر
 • توسعه دهنده
  Monkey I-Brow Studios

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!