دانلود یاندکس مسنجر Yandex Messenger 184.1.722 برای اندروید

دانلود یاندکس مسنجر Yandex Messenger با لینک مستقیم برای اندروید

لینک دانلود بنا به دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه حذف شد!!!

 

Yandex Messenger یک شبکه اجتماعی شرکتی امن با رابط کاربری بسیار آسان برای اندروید است. عملکرد های مهم پیام رسانی در یادنکس مسنجر ترکیب شده اند و ویژگی های لازم برای کار در هر کسب و کاری مانند دعوت از تیم ها یا واحد ها به یک چت گروهی وجود دارد. برنامه یاندکس مسنجر این امکان را فراهم میکند تا وقتی که همه مخاطبین کاری شما در یک مکان هستند کار روی پروژه ها آسان تر است و چت با خانواده و دوستان، شما را از کارهایتان منحرف نمی کند. به عبارتی دیگر، در پیام رسان یاندکس مسنجر دیگر سردرگمی بین پیام های تجاری و شخصی وجود نخواهد داشت.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2022/12/yandex-messenger-cover.png

دانلود یاندکس مسنجر

 

این قابلیت وجود دارد که به سرعت همکاران را با نام جستجو کنید و این برای کارمندان شرکت بسیار مفید است. می توانید گروه ها و کانال های فردی ایجاد کنید، مانند اخبار شرکت، و سپس بلافاصله بخش لازم را اضافه کنید. همچنین قابلیت برگزاری کنفرانس ویدیویی نیز وجود دارد که علاوه بر آن، با ذخیره سازی چت ها طی کنفرانس های ویدیویی می توانید بعدن آنها را بررسی کنید. یک ویژگی بسیار جالب برنامه یاندکس مسنجر این است که پیام های صوتی به صورت خودکار به صورت متن رونویسی می شوند.

4/5 - (5 امتیاز)

تغییرات نسخه 184.1.722

* You can now easily find someone in a chat, even if they joined as a group member. In addition, you can assign anyone in the group as a chat admin. Just use the people search function to locate the person you need in the list. Alternatively, click on the group name to see all members.

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
 • آخرین آپدیت
  16 دی 1402
 • اندروید مورد نیاز
  7.0 و بالاتر
 • نیازمند اینترنت
  بله
 • توسعه دهنده
  Intertech Services AG
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!