دانلود بازی زامبی فرونتیر 4 – نسخه جدید Zombie Frontier 4 1.8.0 اندروید

دانلود نسخه جدید بازی زامبی فرونتیر 4 – Zombie Frontier 4 برای اندروید

 

Zombie Frontier 4 یک بازی شوتر اول شخص است که در دنیایی پسا آخرالزمانی با حضور زامبی ها جریان دارد. رویداد اصلی Zombie Frontier 4 در سال 2027 اتفاق می افتد، جایی که اولین زامبی ها ظاهر می شوند و نسل زامبی ها به سرعت درحال افزایش است و باعث می شوند افراد زیادی آلوده شوند.

 وظیفه اصلی شما در بازی زامبی فرونتیر 4 این است که زامبی هایی را که در سطح شهر ظاهر می شوند را نابود کنید. زمانی که با دشمنان جدیدی روبرو می شوید، قادر خواهید بود با اطلاعات آنها آشنا شوید تا بتوانید تاکتیک های هجومی منطقی داشته باشید. به عنوان مثال، یک زامبی به نام Road Blocker وجود دارد و روی بدن آن نیز پر از مواد منفجره است. اگر از فاصله نزدیک آن را بکشید آسیب بیشتری خواهید دید. همچنین اطلاعات جدیدی در مورد دشمنان و به خصوص باس های سرسخت دریافت خواهید کرد.

دانلود بازی زامبی فرونتیر 4

در عین حال می توانید سلاح های مختلفی را برای مقابله با دشمنان قدرتمند از جمله باس ها باز کنید. هر سلاح دارای ویژگی ها و قطعاتی است که می توانید برای افزایش کارایی در هنگام استفاده از سلاح ها، آنها را بهبود و ارتقا دهید. علاوه بر این، می توانید خود را به برخی از آیتم ها مانند تقویت کننده های سلامتی یا نارنجک ها برای شکست دادن دشمنان مجهز کنید. بدون شک چیزهای زیادی وجود خواهد داشت که نمی توانید در این بازی از دست بدهید!

زامبی های تشنه به خون مدام به سمت شما حرکت خواهند کرد و اولین اسلحه ای که شما به دست می آورید یک اسلحه کلت است. اما نمی توانید بصورت آزاده به اطراف حرکت کنید و فقط باید به سمت زامبی ها شکلیک کنید. به طور مشخص این بازی نوعی از ژانر شوتینگ است که دشمنان بصورت مداوم ظاهر می شوند و وظیفه شما این است که سعی کنید آنها را نابود کنید تا ماموریت خود را به بهترین شکل تکمیل کنید.

در بازی زامبی فرونتیر 4، بازیکنان ماموریت‌های مختلفی را در شهر پیدا می‌کنند که می‌توانند در آن شرکت کنند و شما باید سلاح مورد نیاز را بخرید تا واجد شرایط شرکت در این سطوح باشید. لازم به ذکر است که تعداد زامبی ها همیشه از شما بیشتر است، بنابراین باید نقاط ضعف آنها را هدف قرار دهید تا سریعتر آنها را شکست دهید. نقاط ضعف بیشتر زامبی ها معمولا در ناحیه سر است، بنابراین باید به این قسمت شلیک کنید و در عین حال، اگر بتوانید به درستی تیراندازی کنید پاداش بیشتری دریافت و مهمات زیادی ذخیره خواهید کرد. این بازی یک تجربه ترسناک و به همان اندازه هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می آورد.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2022/08/zombie-frontier-4-cover.jpg

دانلود نسخه جدید بازی زامبی فرونتیر 4 – Zombie Frontier 4 برای اندروید

 

برخی از ویژگی های بازی Zombie Frontier 4:

1- امکان ورود به چالش های پایان جهان

2- گرافیک HD و فوق العاده

3- گیم پلی شگفت انگیز

4- چالش های نامحدود

5- جنگ برای بقا

6- میدان نبرد آخرالزمانی

7- دارای تعداد زیادی نقشه

8- امکان خرید سلاح های جدید

9- دارای سلاح ها و تجهیزات متنوع

4.5/5 - (2 امتیاز)

تغییرات نسخه 1.8.0

1. New feature: Pet Evolve 2. Added Red Pets and more Pet Intimacy levels 3. Optimized Pet Interaction feature 4. Optimized the display of HP of Defensive Buildings in Zombie Wave 5. Added Katarina Outfit Coupons in Recycle Store 6. Bugs fix.

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
 • آخرین آپدیت
  12 اسفند 1402
 • اندروید مورد نیاز
  7.0 و بالاتر
 • نیازمند اینترنت
  بله
 • توسعه دهنده
  FT Games
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!