نصب برنامه تلفن Phone by Google 112.0.55 برای اندروید

دانلود و نصب برنامه تلفن با لینک مستقیم برای اندروید

 

گوگل در ابتدا برنامه مخصوص به خود را برای شماره گیری منتشر کرده بود که محدودیت های زیادی داشت. اما اکنون همه چیز تغییر کرده است. گوگل ابزار تماس خود را با قابلیت های بیشتر منتشر کرده است. برنامه تلفن یک برنامه شماره گیر است که به شما امکان می دهد هنگام تماس ورودی یا خروجی با تمام ظرافت و سبک طراحی متریال استاندارد به لیست مخاطبین خود دسترسی داشته باشید. ویژگی های مفیدی که برنامه تلفن ارائه می دهد باعث می شود تا شکست آن برای رقبا تقریباً غیرممکن باشد.

از جمله مزایای بسیاری که این برنامه دارد این است که به شما امکان می دهد از شناسه تماس گیرنده از فهرست تلفن خود گوگل استفاده کنید، به این ترتیب، وقتی تماسی دریافت می کنید، تا زمانی که شماره آنها در Google باشد، به طور خودکار متوجه خواهید شد که چه کسانی هستند. به عنوان مثال، اگر یک کسب و کار یا شرکت کوچک با شما تماس می گیرد و شماره آنها در فهرست راهنمای Google است، می دانید که آنها چه کسانی هستند. همچنین با این برنامه، مسدود کردن تماس هایی که نمی خواهید دریافت کنید آسان است و دیگر به برنامه جانبی برای مسدود سازی تماس ها نیاز نخواهید داشت.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2022/12/phone-by-google-cover.png

نصب برنامه تلفن

بعنوان یک ویژگی بسیار کاربردی هنگام برقراری تماس اضطراری، می توانید مکان فعلی خود را ببینید و اطلاعات مربوط به کمک مورد نیاز خود را همراه با موقعیت مکانی خود بدون صحبت با اپراتور به اشتراک بگذارید. یکی از ویژگی های فوق العاده برنامه تلفن این است که می توانید قابلیت ضبط خودکار مکالمات را فعال کنید. از این طریق اگر محتوای مکالمه ای را از یاد بردید، می توانید فایل صوتی ضبط شده مکالمه خود را در پوشه مجزا مورد بررسی قرار دهید.

بطور کلی برنامه تلفن به شما کمک می کند تا به راحتی با خانواده و دوستانتان ارتباط برقرار کنید، تماس گیرندگان مزاحم یا تبلیغاتی را مسدود کنید تا دوباره با شما تماس نگیرند و همچنین قبل از پاسخ بدانید چه کسی با شما تماس می گیرد. ما امروز در اپ ناب بروزرسانی جدید برنامه تلفن گوگل را با لینک مستقیم جهت دانلود و نصب روی دستگاه اندروید را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دادیم.

4.5/5 - (2 امتیاز)

تغییرات نسخه 112.0.55

- تغییراتی اعلام نشده است!

دانلود باکس

Download Center
  • آخرین آپدیت
    30 مرداد 1402
  • اندروید مورد نیاز
    7.0 و بالاتر
  • توسعه دهنده
    Google LLC

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!