دانلود تروکالر با لینک مستقیم – Truecaller Premium 14.10.6 برای اندروید

دانلود برنامه مدیریت تماس تروکالر با لینک مستقیم برای اندروید

 

در عصری که فناوری هم به یک نعمت و هم به یک عذاب تبدیل شده است، هجوم بی وقفه تماس های هرزنامه بسیار نا امید کننده هستند. این تماس‌های مزاحم، تماس های بازاریابی محصولات یا خدمات مشکوک، به راحتی می توانند زندگی ما را مختل کنند که اغلب باعث می شود تا آسیب‌پذیری‌های ما شکار شود. برنامه تروکالر، یک برنامه قدرتمند اندرویدی، به عنوان قهرمان ظاهر می شود تا کنترل تماس های تلفنی خود را به دست بگیرید و صدای مداوم پیام ها و تماس های هرزنامه را برای همیشه خاموش کنید.

 

دارای پایگاه داده بر اساس مشارکت کاربران

عملکرد اصلی تروکالر حول پایگاه داده وسیع آن می چرخد ​​که ساخت آن بر اساس مشارکت کاربران است. این پایگاه به عنوان یک لیست سیاه مجازی عمل می کند و تماس گیرندگان هرزنامه را شناسایی و علامت گذاری می کند. الگوریتم های پیشرفته این برنامه تماس های دریافتی را تجزیه و تحلیل می کند، آنها را با پایگاه دیتای خود مقایسه می کند و به شما در مورد هرزنامه های احتمالی هشدار می دهد. این قابلیت به شما امکان می دهد از پاسخ به تماس های ناخواسته خودداری کنید و از خود در برابر طرح های کلاهبردار یا عوامل مخرب محافظت کنید.

 

ابزاری برای بهبود تجربه ارتباطی شما با دانلود تروکالر

فراتر از تشخیص هرزنامه، Truecaller طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهد که آن را به ابزاری برای بهبود تجربه ارتباطی شما تبدیل کرده است. عملکرد شناسه تماس گیرنده آن شماره های ناشناس را شناسایی می کند و حتی قبل از اینکه تلفن را بردارید، اطلاعاتی درباره نام و نشان تماس گیرنده را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید اعداد را جستجو کنید، به جزئیاتی مانند نام ها، مکان ها و … دسترسی پیدا کنید. این اطلاعات ارزشمند به شما کمک می کند تا در مورد پاسخ به تماس ها، به ویژه از شماره های ناشناس، تصمیمات آگاهانه بگیرید.

 

تضمین تجربه لذت بخش تر در مدیریت ارتباطات توسط تروکالر با لینک مستقیم

قدرت Truecaller فراتر از شناسایی تماس و مسدود کردن هرزنامه است. این برنامه به طور یکپارچه با مخاطبین شما همگام سازی می شود و به شما امکان می دهد گزارش تماس های خود را مدیریت کنید، شماره های ناخواسته را مسدود کنید و حتی تماس ها را برای مراجعات بعدی ضبط کنید. این ویژگی ها یک راه حل جامع برای مدیریت ارتباطات شما ارائه می دهند و تجربه لذت بخش تر و سازنده تر را تضمین می کنند.

اگرچه برنامه تروکالر ممکن است تماس های هرزنامه را به طور کامل حذف نکند، اما یک سلاح قدرتمند در برابر نفوذهای ناخواسته ارائه می دهد. در دنیایی که به طور روز افزون تحت تسلط تماس های مزاحم است، Truecaller به عنوان چراغ امید برای ایجاد آرامش می ایستد. هم اکنون می توانید نسخه جدید و پرمیوم برنامه تروکالر را با لینک مستقیم از اپ ناب دانلود نمایید.

دانلود برنامه مدیریت تماس تروکالر با لینک مستقیم برای اندروید

 

ویژگی های کلیدی که با دانلود تروکالر با لینک مستقیم دریافت می کنید:

 • سیستم ترجمه پیام و اس ام اس
 • صفحه شماره گیر حرفه ای و گرافیکی
 • امکان کپی شماره تماس از هر برنامه ای
 • قابلیت برقراری تماس مستقیم از طریق برنامه
 • شناسایی و مسدود کردن تماس ها و پیام های اسپم
 • امکان اضافه کردن شماره خود به بانک شماره تروکالر
 • شناسایی تماس گیرنده حتی اگر شماره آن در مخاطبین شما نباشد
 • قابلیت جست و جو در دیتابیس جهانی جهت کسب اطلاعات شماره های ناشناس
 • امکان تهیه بکاپ از سابقه تماس، مخاطبین، پیام ها، لیست سیاه و تنظیمات در Google Drive
4.7/5 - (7 امتیاز)

تغییرات نسخه 14.10.6

● A newly redesigned block screen with extra levels of spam protection ● Introducing Truecaller Assistant, A premium feature that screens your calls, asks questions, detects spam, and lets you know if the call is worth answering or if you should just let it ring ● Introducing caller ID for WhatsApp calls ● Faster call experience ● Smaller app size

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
 • آخرین آپدیت
  19 تیر 1403
 • اندروید مورد نیاز
  8.0 و بالاتر
 • توسعه دهنده
  Truecaller
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!