نرم افزار طراحی سوالات تستی برای اندروید – Quiz Maker 5.0.13

دانلود نرم افزار طراحی سوالات تستی برای اندروید

 

Quiz Maker یک برنامه آموزشی برای اندروید است که به شما امکان می دهد به آسانی سوالات تستی را طراحی، حل و به اشتراک بگذارید. آزمون هایی که با این نرم افزار ایجاد می کنید می تواند شامل عکس ها و صداها نیز باشد. همچنین سوالاتی را که طراحی می کنید می توانند به اشکال مختلف از جمله چند گزینه ای، تک پاسخی و باز باشند. علاوه بر این برنامه Quiz Maker یک مدیریت فایل های آزمون است که به عنوان خواننده و ویرایشگر فایل با پسوندqcm عمل می کند.

بنابراین، خواندن و اجرای فایل های آزمون موجود در حافظه دستگاه، تغییر نام، کپی، انتقال یا حذف آنها را ممکن می‌سازد. لازم به ذکر است که آزمون هایی که طراحی می کنید در قالب فایل qcm می باشند و مخاطبینی که آزمون ها را با آن ها به اشتراک می گذارید باید این برنامه را روی گوشی خود نصب داشته باشند.

نرم افزار طراحی سوالات تستی

نرم افزار طراحی سوالات تستی برای اندروید
4.5/5 - (4 امتیاز)

تغییرات نسخه 5.0.13

- Reported bug fix - Fix huge bug that prevented restoration of the edited quiz when an unexpected close of the app occurs (either due to user or to crash) - Updating buildTools to version 7.2 - Fix a major issue that caused crashes while trying to record an audio. I even caused the feature to be not usable at all. - Added an embedded Audio recorder (No more need necessarily to install an audio-recorder app)

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
  • آخرین آپدیت
    25 اسفند 1402
  • اندروید مورد نیاز
    8.0 و بالاتر
  • توسعه دهنده
    QmakerTech
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!