دانلود Save the Doge 1.0.9.7 – بازی نجات دوج برای اندروید

دانلود Save the Doge – بازی نجات دوج برای اندروید

 

Save the Doge – نجات دوج یک بازی پر از مراحل مختلف است که در آن هدف شما نجات یک سگ از زنبورهای مهاجم و کشنده است. برای انجام این کار، باید چندین خط بکشید که به شما امکان می دهد که از سگ خود در برابر نیش زنبور ها محافظت کنید. گرافیک بازی Save the Doge بصورت دو بعدی و کارتونی می باشد. لازم به ذکر است که مراحل مختلف، سگ را در منطقه متفاوتی از نقشه نشان می دهد. به همین دلیل همیشه باید به نحوه قرارگیری خطوط خود فکر کنید تا اشکالی ایجاد کنید که زنبورها نتوانند از آن عبور کنند.

برای کشیدن هر خط فقط باید انگشت خود را روی صفحه نمایش دستگاه خود بکشید. با این حال، شما فقط می توانید یک خط بکشید و هر چه این خط کوتاه تر باشد، امتیاز شما بالاتر خواهد بود. هنگامی که سپر یا مانع محافظ کشیده شد، باید ده ثانیه باقی بماند. اگر سگ تا این حد زنده بماند، می‌توانید به مرحله بعدی بروید. با این کار حشرات به کندوی خود برمی گردند و شما به چالش بعدی می روید و امتیازات زیادی کسب می کنید. Save the Doge به شما این امکان را می دهد که در مقابل ده ها معما قرار بگیرید که در آنها باید نبوغ خود را برای جلوگیری از حمله زنبورها به سگ نشان دهید.

https://appnab.ir/wp-content/uploads/2022/08/save-the-doge-cover.jpg

دانلود Save the Doge

نجات از دست زنبور ها تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که اشکالی را ترسیم کنید که از سگ شما محافظت کند. بازی اکنون دارای 85 مرحله است و هر مرحله سطح دشواری خاص خود را دارد. سگ نه تنها در برابر زنبورها، بلکه باید از پرت شدن به درون گدازه های آتش محافظت شود. یادتان باشد که بیش از یک راه برای عبور از هر مرحله وجود دارد! هم اکنون می توانید نسخه جدید بازی نجات دوج را بصورت رایگان و با لینک مستقیم از سایت اپ ناب دانلود و روی دستگاه اندروید خود نصب نمایید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

تغییرات نسخه 1.0.9.7

- More levels - Fix bugs

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
  • آخرین آپدیت
    26 اردیبهشت 1403
  • اندروید مورد نیاز
    8.0 و بالاتر
  • توسعه دهنده
    .MIRACLE GAME INC
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!