دانلود بازی State of Survival 1.21.25 با لینک مستقیم برای اندروید

دانلود نسخه جدید بازی State of Survival با لینک مستقیم برای اندروید

 

State of Survival: Zombie War – ایالت بقا یک بازی استراتژیک بسیار زیبا در دنیای پسا آخرالزمانی است که در آن شما بعنوان یک بازمانده باید انبوهی از زامبی های حاصل ویروس خطرناک را که در تلاش برای نابودی شهر شما هستند، شکست دهید. برای انجام این کار، باید از سلاح های متعددی که در دسترس است استفاده کنید و موقعیت خود را حفظ کنید.

شما می توانید پایگاهی را برای حفظ موجودیت خود بسازید. پناهگاه محل اصلی بقای شماست و پس از هر جستجو در دنیای بیرون برای تجدید قوای خود باید به آن برگردید. در واقع جستجو ستون فقرات پناهگاه است زیرا به شما امکان دسترسی به تجهیزات یا فناوری جدید برای بقا را می دهد. شما می توانید پناهگاه را ارتقا دهید، امکانات جدید بسازید و کیفیت کلی زندگی بازماندگان را برای غلبه بر همه مشکلات بهبود بخشید. با گذشت زمان، پایگاه شما به طور قابل توجهی می تواند گسترش یابد. می توانید از بسیاری از ویژگی‌های جدید، مانند ترکیب تجهیزات، آموزش، درمان و موارد دیگر برای ایجاد یک گروه بازمانده قدرتمند در مقابل یک بیماری همه گیر خطرناک استفاده کنید. تعداد کمی از دشمنان می توانند به این پایگاه دسترسی پیدا کنند.

دانلود نسخه جدید بازی State of Survival با لینک مستقیم برای اندروید

در عین حال، در داخل مه، مکان های خطرناک اشغالی توسط انواع زامبی ها وجود دارد که هرکدام از آنها نیاز به روشی خاص برای مبارزه دارند. این بازی دارای یک نقشه بزرگ است و به طور تصادفی انواع مختلفی از ماموریت ها را برای شما به نمایش می گذارد. می توانید پاداش های تکمیل ماموریت را به چیزهای دیگر تغییر دهید و همچنین در بسیاری از فعالیت های اضافی شرکت کنید تا انواع لوازم مورد نیاز برای رشد در دفاع یا سایر موارد ضروری را پیدا کنید.

بازی State of Survival: Zombie War دارای تنوع در محتوا و گیم پلی است که نوید لحظات بسیار هیجان انگیزی را به شما می دهد. یک ویژگی خوب در مورد بازی ایالت بقا این است که شما می توانید تجهیزات و اعضای جدید تیم خود را اضافه کنید. در بازی State of Survival با هر پیشرفت جدید، می توانید یک استراتژی مؤثر برنامه ریزی کنید که به شما کمک می کند تا دشمنان خود را از بین ببرید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد تا مهارت های هر یک از کاراکترهای تیم خود را تغییر دهید. هر یک از کاراکترها مهارت های خاصی دارند که می توانید از آنها برای نابود کردن زامبی‌ها به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. علاوه بر این هر یک از کاراکتر ها یک سری ماموریت به شما می دهند که باید برای ایجاد واحدهای جدید در شهر و کمک به مردم انجام دهید.

دانلود نسخه جدید بازی State of Survival با لینک مستقیم برای اندروید

دانلود بازی State of Survival

اگر می خواهید در این دنیای خطرناک رشد کنید یا زنده بمانید، گاهی اتحاد با پناهگاه های دیگر ضروری است! در عین حال شما می توانید برای کسب منابع و تجهیزات بیشتر به سایر پناهگاه ها حمله کنید. بازی ایالت بقا توسط استودیو FunPlus International AG توسعه یافته است و تا کنون رکورد بیش از 50 میلیون دانلود را در گوگل پلی ثبت کرده است. ما نیز در سایت اپ ناب جدید ترین نسخه بازی State of Survival را با لینک مستقیم جهت دانلود و نصب روی دستگاه اندروید در اختیار شما کاربران عزیز قرار دادیم.

4.5/5 - (4 امتیاز)

تغییرات نسخه 1.21.25

* New Features: 1. New Event: Doomsday Express 2. VIP Level Cap Increase * The above features will be tested in select States first. Keep an eye on in-game mails and community announcements for details.

دانلود باکس

Download Center
تبلیغات
دانلود
 • آخرین آپدیت
  21 فروردین 1403
 • اندروید مورد نیاز
  5.0 و بالاتر
 • نیازمند اینترنت
  بله
 • توسعه دهنده
  FunPlus International AG
گوگل پلی این برنامه

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!